RK73H1JTTD1911D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JTTD1911D
JLCPCB Part #
C2577250
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS