RK73H1JTTD1872D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1872D
JLCPCB Part #
C2576860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS