RK73H1JTTD17R8D
MFR.Part #
RK73H1JTTD17R8D
JLCPCB Part #
C2576853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS