RK73H1JTTD1780D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1780D
JLCPCB Part #
C2577613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS