RK73H1JTTD1622D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1622D
JLCPCB Part #
C2576902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS