RK73H1JTTD1600D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1600D
JLCPCB Part #
C2577620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS