RK73H1JTTD15R0D
MFR.Part #
RK73H1JTTD15R0D
JLCPCB Part #
C2576892
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS