RK73H1JTTD1501F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JTTD1501F
JLCPCB Part #
C160017
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS