RK73H1JTTD1301D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1301D
JLCPCB Part #
C6649146
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS