RK73H1JTTD1300D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1300D
JLCPCB Part #
C2577624
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS