RK73H1JTTD10R7F
MFR.Part #
RK73H1JTTD10R7F
JLCPCB Part #
C317064
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS