RK73H1JTTD10R0F
MFR.Part #
RK73H1JTTD10R0F
JLCPCB Part #
C173372
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS