RK73H1JTTD1022D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1022D
JLCPCB Part #
C2576005
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS