RK73H1JTTD1004F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1004F
JLCPCB Part #
C139051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS