RK73H1JTTD1003D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1003D
JLCPCB Part #
C880134
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS