RK73H1JTTD1001D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1001D
JLCPCB Part #
C880133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS