RK73H1JRTTD9313D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD9313D
JLCPCB Part #
C2598880
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS