RK73H1JRTTD8453D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD8453D
JLCPCB Part #
C2598759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS