RK73H1JRTTD8451D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD8451D
JLCPCB Part #
C3935984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS