RK73H1JRTTD8250D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD8250D
JLCPCB Part #
C2598871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS