RK73H1JRTTD6490D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD6490D
JLCPCB Part #
C2598740
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS