RK73H1JRTTD5361D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD5361D
JLCPCB Part #
C2598920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS