RK73H1JRTTD5113D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD5113D
JLCPCB Part #
C2598805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS