RK73H1JRTTD5102D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD5102D
JLCPCB Part #
C4257438
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS