RK73H1JRTTD4753D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD4753D
JLCPCB Part #
C2598940
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS