RK73H1JRTTD4641D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD4641D
JLCPCB Part #
C2598693
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS