RK73H1JRTTD4640D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JRTTD4640D
JLCPCB Part #
C2598609
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS