RK73H1JRTTD4020D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD4020D
JLCPCB Part #
C2598666
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS