RK73H1JRTTD3832D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3832D
JLCPCB Part #
C2598760
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS