RK73H1JRTTD3572D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3572D
JLCPCB Part #
C2598562
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS