RK73H1JRTTD2801D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2801D
JLCPCB Part #
C2598936
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS