RK73H1JRTTD2741D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2741D
JLCPCB Part #
C2598879
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS