RK73H1JRTTD2671D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2671D
JLCPCB Part #
C2598617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS