RK73H1JRTTD2152D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2152D
JLCPCB Part #
C3995975
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS