RK73H1JRTTD1960D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1960D
JLCPCB Part #
C2598900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS