RK73H1JRTTD1741D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1741D
JLCPCB Part #
C2598792
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS