RK73H1JRTTD1582D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1582D
JLCPCB Part #
C4222322
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS