RK73H1JRTTD1402D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1402D
JLCPCB Part #
C2598692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS