RK73H1JRTTD1332D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1332D
JLCPCB Part #
C2598722
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS