RK73H1JRTTD1271D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1271D
JLCPCB Part #
C2598788
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS