RK73H1JRTTD1242D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1242D
JLCPCB Part #
C2598885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS