RK73H1JRTTD1153D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1153D
JLCPCB Part #
C2598815
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS