RK73H1JRTTD1150D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1150D
JLCPCB Part #
C2598916
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS