RK73H1JRTTD1020D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1020D
JLCPCB Part #
C2598773
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS