RK73H1HTTC7501F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7501F
JLCPCB Part #
C172777
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS