RK73H1HTTC5602F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5602F
JLCPCB Part #
C369021
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS