RK73H1HTTC1R00F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1R00F
JLCPCB Part #
C369009
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS