RK73H1ETTP8200D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP8200D
JLCPCB Part #
C2576158
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS