RK73H1ETTP5760D
MFR.Part #
RK73H1ETTP5760D
JLCPCB Part #
C5851533
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS