RK73H1ETTP3481D
MFR.Part #
RK73H1ETTP3481D
JLCPCB Part #
C6649080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS